Beitostølen : la liste des participants

Beitostølen

SKI DE FOND – Les premières courses FIS sont programmées le week-end prochains en Norvège.

 

Après les biathlètes, au tour des fondeurs d’entrer en scène à l’occasion d’épreuves servant d’antichambres à la coupe du monde, au plus justement d’avant-propos. Des épreuves FIS sont programmées à Bruksvallarna, en Suède, à Saariselka, en Finlande ou encore aussi à Beitostølen, en Norvège.

L’an dernier, on se rappelle que Martin Fourcade avait participé à ces dernières courses. En fin de semaine, ils seront 150 athlètes à en découdre. Voici les start-lists :

 

Le programme

Vendredi 18 novembre

  • 10 km classique Dames
Barland, Hanna Ruud  Mysen IF Kvinner senior 10 km klassisk
Bjørgen, Marit  Rognes IL Kvinner senior 10 km klassisk
Bonden, Inger  Sande Sportsklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Brenden, Anne Marthe  Byåsen IL Kvinner senior 10 km klassisk
Cebasek, Alenka  SLO Kvinner senior 10 km klassisk
Dahl, Ingeborg  Ringkollen Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Drabløs, Elise Røer  Bækkelagets SK Kvinner senior 10 km klassisk
Dyrhovd, Margrete Røssum  Krødsherad IL Kvinner senior 10 km klassisk
Eide, Mari  Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km klassisk
Eide, Hilde  Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km klassisk
EINFALT, Lea  SLO Kvinner senior 10 km klassisk
FABJAN, Vesna  SLO Kvinner senior 10 km klassisk
Falla, Maiken Caspersen  Gjerdrum IL – Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Fleten, Emilie  Gol IL Kvinner senior 10 km klassisk
Fornes, Trude Nonstad  Ranheim Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Fraser, Madison  CAN Kvinner senior 10 km klassisk
Fredriksen, Ingerid  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km klassisk
Gangsø, Marie Renée Sørum  Svea Skilag Kvinner senior 10 km klassisk
Gjeitnes, Kari Vikhagen  Henning Skilag Kvinner senior 10 km klassisk
Haga, Ragnhild  Åsen IL Kvinner senior 10 km klassisk
Hagen, Martine Ek  Bul IL Kvinner senior 10 km klassisk
Harsem, Kathrine  IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km klassisk
Heimdal, Lovise  Bardu IL Kvinner senior 10 km klassisk
Howden, Isabella  CAN Kvinner senior 10 km klassisk
Håkenstad-Bråten, Marte  Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km klassisk
Jacobsen, Astrid Uhrenholdt  Heming, IL – Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Johansen, Marte Mæhlum  Østre Toten Skilag Kvinner senior 10 km klassisk
Kalvå, Anne Kjersti  Lundamo IL Kvinner senior 10 km klassisk
Karset, Marthe Kristine Hafsahl  Vang Skiløperforening Kvinner senior 10 km klassisk
Korsgren, Lina  SWE Kvinner senior 10 km klassisk
Kristoffersen, Marthe  IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km klassisk
Kristoffersen, Emilie  Alta IF Kvinner senior 10 km klassisk
Krüger, Solveig Hegstad  Lyn Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Lampic, Anamarija  SLO Kvinner senior 10 km klassisk
Langkaas, Elise  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Kvinner senior 10 km klassisk
Lefdal, Bertine Thorsnes  Bjørn IL Kvinner senior 10 km klassisk
Løvlien, Ine  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km klassisk
Madsen, Caroline  Konnerud IL Kvinner senior 10 km klassisk
MALEC, Vedrana  CRO Kvinner senior 10 km klassisk
McDermott, Cambria  Henning Skilag Kvinner senior 10 km klassisk
Mogstad, Ida  Strindheim IL  Kvinner senior 10 km klassisk
Mogstad, Berit  Strindheim IL  Kvinner senior 10 km klassisk
Murud, Thea Krokan  Søre Ål IL Kvinner senior 10 km klassisk
Nordgården, Sigrid  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km klassisk
Nordlunde, Marte  Follebu Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Ous, Amalie Håkonsen  Nes Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Simpson-Larsen, Karoline  Vargar IL Kvinner senior 10 km klassisk
Slind, Kari Øyre  Oppdal IL  Kvinner senior 10 km klassisk
Slind, Astrid Øyre  Oppdal IL  Kvinner senior 10 km klassisk
Svendsen, Anna  Tromsø Skiklubb – Langrenn Kvinner senior 10 km klassisk
Taylor, Annika  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km klassisk
Theodorsen, Silje  Kvaløysletta Skilag Kvinner senior 10 km klassisk
Tjetland, Renate Bergset  Gjesdal IL Kvinner senior 10 km klassisk
UREVC, Eva  SLO Kvinner senior 10 km klassisk
Visnar, Katja  SLO Kvinner senior 10 km klassisk
Wangensteen, Maren  Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km klassisk
Weng, Lotta Udnes  Nes Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Weng, Tiril Udnes  Nes Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Weng, Heidi  Bul IL Kvinner senior 10 km klassisk
Østberg, Ingvild Flugstad  Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Østmo, Kristin  Holeværingen IL Kvinner senior 10 km klassisk
  • 15 km classique Hommes
Aadne, Nils Ingar  Andebu IL Menn senior 15 km klassisk
Aarrestad, Magnus Lian  Sandnes IL Menn senior 15 km klassisk
Aaslund, Bjørn André  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km klassisk
Andersen, Edvard Grut  Syril IL Menn senior 15 km klassisk
Andersen, Peter  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Andersen, Fredrik Ole Oldereid  Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Arnesen, Harald Astrup  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km klassisk
Augdal, Eirik Sverdrup  Ringkollen Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Aukland, Anders  Oseberg Skilag Menn senior 15 km klassisk
Aune, Pål Trøan  Steinkjer Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Aunli, Lars Ove  Strindheim IL  Menn senior 15 km klassisk
Aurland, Joachim  Kjellmyra IL Menn senior 15 km klassisk
Austad, Jonas  Henning Skilag Menn senior 15 km klassisk
Bakken, Timo Andre  Konnerud IL Menn senior 15 km klassisk
Bakkene, Eivind  Øystre Slidre IL Menn senior 15 km klassisk
Berdal, Tore Bjørseth  Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Berg, Stian  Jømna/Heradsbygd Langrenn Menn senior 15 km klassisk
Bergan, Sivert Halfdan  Larvik Ski Menn senior 15 km klassisk
Bjerkrheim, Kjetil André  Nesbyen IL Menn senior 15 km klassisk
Brandsdal, Eirik  Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Bruvoll, Ole Jørgen  Lierne IL Menn senior 15 km klassisk
Bu, Torstein  Førde IL Menn senior 15 km klassisk
Bucher-Johannessen, Thomas  Fossum IF Menn senior 15 km klassisk
Bye, Eirik  Oppegård IL Menn senior 15 km klassisk
Byggland, Ånund Lid  Høydalsmo IL Menn senior 15 km klassisk
Børsheim, Torjus  Ulvik IL Menn senior 15 km klassisk
Callesen, Christoffer  Heggedal IL Menn senior 15 km klassisk
Carlyle, Jack  CAN Menn senior 15 km klassisk
Christoffersen, Stian  Runar, IL Menn senior 15 km klassisk
Dahl, Svein Halvor  Skarphedin, IL  Menn senior 15 km klassisk
Dahl, John Kristian  Strindheim IL  Menn senior 15 km klassisk
Dammen, Kjetil Hagtvedt  Rustad IL Menn senior 15 km klassisk
Dementiev, Eugeniy  RUS Menn senior 15 km klassisk
Dyrhaug, Niklas  Tydal IL Menn senior 15 km klassisk
Dønnestad, Henrik  Gulset IF Menn senior 15 km klassisk
Einarsson, Snorri  Tromsø Skiklubb – Langrenn Menn senior 15 km klassisk
Ek, Aleksander Dyrberg  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Menn senior 15 km klassisk
Eliassen, Petter  Tverrelvdalen IL Menn senior 15 km klassisk
Elset, Didrik Fjeld  Oseberg Skilag Menn senior 15 km klassisk
Falla, Marius Caspersen  Gjerdrum IL – Ski Menn senior 15 km klassisk
Fikke, Trym Halbjørhus  Hemsedal IL Menn senior 15 km klassisk
Finne, Eirik  Viking, TIF Menn senior 15 km klassisk
Fjeld, Øyvind Moen  Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Folkvord, Ingvar  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Folkvord, Sindre  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Fossli, Sondre Turvoll  Hokksund IL Menn senior 15 km klassisk
Foster, Joey  CAN Menn senior 15 km klassisk
Frorud, Espen Udjus  Skiptvet IL Menn senior 15 km klassisk
Frorud, Jonas Udjus  Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Gabrielsen, Sjur Obrestad  Sandnes IL Menn senior 15 km klassisk
Gangsø, Johan  Svea Skilag Menn senior 15 km klassisk
Gifstad, Thomas  Oppegård IL Menn senior 15 km klassisk
Golberg, Pål  Gol IL Menn senior 15 km klassisk
Grastveit, Stian  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km klassisk
Grave, Nils Magnus Bøen  IL Korlevoll – Odda Menn senior 15 km klassisk
Græsli, Kristian  Hamar Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Grøtte, Tommy  Trønder-Lyn Idrettslag  Menn senior 15 km klassisk
Gunnulfsen, Mikael  Ørn, IF Menn senior 15 km klassisk
Haga, Magne  Åsen IL Menn senior 15 km klassisk
Hammerlund, Sindre Sætre  Asker Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Hamnes, Vegard  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Hattestad, Ola Vigen  Ørje IL Menn senior 15 km klassisk
Haugen, John Magnus  Hommelvik IL Menn senior 15 km klassisk
Hegdal, Vebjørn  Larvik Ski Menn senior 15 km klassisk
Helgestad, Daniel Myrmæl  Henning Skilag Menn senior 15 km klassisk
Hetland, Thomas  Helleland IL Menn senior 15 km klassisk
Hill, Scott James  CAN Menn senior 15 km klassisk
Hippe, Even Sæteren  Bagn IL Menn senior 15 km klassisk
Hjelstuen, Håkon  Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Hoel, Johan  Åsen IL Menn senior 15 km klassisk
Hoelgaard, Stian  Gjesdal IL Menn senior 15 km klassisk
HOESLI, Corsin  SUI Menn senior 15 km klassisk
Hoffsbakken, Erik K  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Holen, Espen Honganvik  Magnor UL Menn senior 15 km klassisk
Holm, Markus Emaus  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Holth, Chrisander Skjønberg  Birkebeineren, IF Menn senior 15 km klassisk
Hope, Jon Rolf Skamo  Hyen IL Menn senior 15 km klassisk
Ihlebæk, Harald  Bækkelagets SK Menn senior 15 km klassisk
Ishikawa, Kentaro  JPN Menn senior 15 km klassisk
Iversen, Emil  IL Varden Meråker Menn senior 15 km klassisk
Jackson, Ryan  CAN Menn senior 15 km klassisk
Jenssen, Jan Thomas  Hommelvik IL Menn senior 15 km klassisk
Jespersen, Chris  IL Korlevoll – Odda Menn senior 15 km klassisk
Johaug Jr., Karstein  Gran IL Menn senior 15 km klassisk
Jones, Kieran  CAN Menn senior 15 km klassisk
Jordheim, Ola  Hemsedal IL Menn senior 15 km klassisk
Kim, Magnus  Fossum IF Menn senior 15 km klassisk
Kjølstad, Johan  Skogn IL Menn senior 15 km klassisk
Kleivi, Halvor  Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Klæbo, Johannes Høsflot  Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Kristoffersen, Even  Kragerø IF Ski Menn senior 15 km klassisk
Krüger, Simen Hegstad  Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Kvisle, Erland  Asker Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Kvåle, Gaute  Røldal IL Menn senior 15 km klassisk
Lampic, Janez  SLO – Menn senior 15 km klassisk
Larsen, Thomas Helland  Fossum IF Menn senior 15 km klassisk
Lie, Sturla  Viking, TIF Menn senior 15 km klassisk
Lippert, Jørgen  Trøsken IL Menn senior 15 km klassisk
Lorentsen, Eirik  Henning Skilag Menn senior 15 km klassisk
Løfald, Gjermund  Rindal IL Menn senior 15 km klassisk
Løfald, Hallvard  Rindal IL Menn senior 15 km klassisk
Mathisen, Runar Skaug  Vinje IL Menn senior 15 km klassisk
Meyer, Herman Martens  Frogner IL Menn senior 15 km klassisk
Moen, Vebjørn  Tverlandet IL Menn senior 15 km klassisk
Moxnes, Einar Flaktveit  Viking, TIF Menn senior 15 km klassisk
Musgrave, Andrew  Røa IL Menn senior 15 km klassisk
Mysen, Eirik  Oseberg Skilag Menn senior 15 km klassisk
NEWELL, Andrew  USA Menn senior 15 km klassisk
Nilsen, Gjermund  Gran IL Menn senior 15 km klassisk
Nilsen, Vegard Bjerkreim  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Nishida, Jumpu  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km klassisk
Northug, Tomas  Strindheim IL  Menn senior 15 km klassisk
Northug, Even  Strindheim IL  Menn senior 15 km klassisk
Northug jr, Petter  Strindheim IL  Menn senior 15 km klassisk
Nyeng, Emil  Ringebu/Fåvang Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Nyenget, Martin Løwstrøm  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Nygaard, Andreas  Burfjord IL Menn senior 15 km klassisk
Nygård, Per Kristian  Vestre Spone IF Menn senior 15 km klassisk
Palm, Sindre Odberg  Spydeberg IL Menn senior 15 km klassisk
Pasquier, Arnaud du  SUI Menn senior 15 km klassisk
Paule, Jørgen Dahl  Birkebeineren, IF Menn senior 15 km klassisk
Pedersen, Morten Eide  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Pedersen, Krister Aaen  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Pettersen, Øystein  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Pollen, Roger Øye  Førde IL Menn senior 15 km klassisk
Ramstad, Simen Bratberg  Vind IL Menn senior 15 km klassisk
Rennemo, Anders Tettli  Henning Skilag Menn senior 15 km klassisk
Riseth, Fredrik  Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Rosenvinge, Aksel  Konnerud IL Menn senior 15 km klassisk
Rundgreen, Mathias  Byaasen Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Røer, Sigurd Lund  Bækkelagets SK Menn senior 15 km klassisk
Røthe, Sjur  Voss IL Menn senior 15 km klassisk
Sauge, Andreas Andersen  Mangenfjellet Turlag Menn senior 15 km klassisk
Simenc, Miha  SLO Menn senior 15 km klassisk
Sjøli, Mattis  Halmsås og Omegn Skilag Menn senior 15 km klassisk
Skar, Sindre Bjørnestad  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Menn senior 15 km klassisk
Skinstad, Petter Soleng  Vind IL Menn senior 15 km klassisk
Slettom, Sjur  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Stadaas, Kasper  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km klassisk
Staff, Ørjan  Gran IL Menn senior 15 km klassisk
Stakston, Petter  Søre Ål IL Menn senior 15 km klassisk
Stenshagen, Mattis  Follebu Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Stensås, Magnus  Tydal IL Menn senior 15 km klassisk
Stock, Daniel  Vadsø Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Sugaren, Oliver  Magnor UL Menn senior 15 km klassisk
Sundby, Martin Johnsrud  Røa IL Menn senior 15 km klassisk
Sveen, Simen Andreas  Ring IL Menn senior 15 km klassisk
Syrstad, Torleif  Lundamo IL Menn senior 15 km klassisk
Sørensen, Anders  Bækkelagets SK Menn senior 15 km klassisk
Taugbøl, Håvard Solås  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Tefre, Gjøran  Førde IL Menn senior 15 km klassisk
Thomassen, Amund Hoff  Sauda IL Menn senior 15 km klassisk
Thon, Martin  Skiptvet IL Menn senior 15 km klassisk
Thoner, Halvor Korbøl  Slåstad IL Menn senior 15 km klassisk
Thorstensen, Erik Lippestad  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Menn senior 15 km klassisk
Thygesen, Torgeir Skare  IL Korlevoll – Odda Menn senior 15 km klassisk
Thyli, Vetle  Raufoss IL Langrenn Menn senior 15 km klassisk
Tjelle, Johan  Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Tungesvik, Sindre  Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Turtveit, Vebjørn  Voss IL Menn senior 15 km klassisk
Tønseth, Didrik  Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Vestli, Torstein  Strandbygda IL Menn senior 15 km klassisk
Vollan, Erling Pettersen  Høybråten og Stovner IL Menn senior 15 km klassisk
Wiig, Magnus  Støren Sportsklubb Menn senior 15 km klassisk
Winker, Christian  GER Menn senior 15 km klassisk
Young, Andrew  Bækkelagets SK Menn senior 15 km klassisk
Østensen, Simen  Fossum IF Menn senior 15 km klassisk

Samedi 19 novembre

  • 10 km skate Dames
Barland, Hanna Ruud  Mysen IF Kvinner senior 10 km fri
Bjørgen, Marit  Rognes IL Kvinner senior 10 km fri
Bonden, Inger  Sande Sportsklubb Kvinner senior 10 km fri
Cebasek, Alenka  SLO Kvinner senior 10 km fri
Drabløs, Elise Røer  Bækkelagets SK Kvinner senior 10 km fri
Dyrhovd, Margrete Røssum  Krødsherad IL Kvinner senior 10 km fri
Eide, Mari  Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
EINFALT, Lea  SLO Kvinner senior 10 km fri
FABJAN, Vesna  SLO Kvinner senior 10 km fri
Fenne, Hilde  Bjørgum IL Kvinner senior 10 km fri
Fleten, Emilie  Gol IL Kvinner senior 10 km fri
Fornes, Trude Nonstad  Ranheim Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Fraser, Madison  CAN Kvinner senior 10 km fri
Fredriksen, Ingerid  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Gangsø, Marie Renée Sørum  Svea Skilag Kvinner senior 10 km fri
Gleditsch, Marte  Runar, IL Kvinner senior 10 km fri
Gussiås, Mari Støen  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Haga, Ragnhild  Åsen IL Kvinner senior 10 km fri
Hagen, Martine Ek  Bul IL Kvinner senior 10 km fri
Harsem, Kathrine  IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km fri
Heimdal, Lovise  Bardu IL Kvinner senior 10 km fri
Howden, Isabella  CAN Kvinner senior 10 km fri
Håkenstad-Bråten, Marte  Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
Jacobsen, Astrid Uhrenholdt  Heming, IL – Ski Kvinner senior 10 km fri
Johansen, Marte Mæhlum  Østre Toten Skilag Kvinner senior 10 km fri
Kalvå, Anne Kjersti  Lundamo IL Kvinner senior 10 km fri
Karset, Marthe Kristine Hafsahl  Vang Skiløperforening Kvinner senior 10 km fri
Korsgren, Lina  SWE Kvinner senior 10 km fri
Kristoffersen, Marthe  IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km fri
Kristoffersen, Emilie  Alta IF Kvinner senior 10 km fri
Krüger, Solveig Hegstad  Lyn Ski Kvinner senior 10 km fri
Lampic, Anamarija  SLO Kvinner senior 10 km fri
Langkaas, Elise  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Kvinner senior 10 km fri
Lefdal, Bertine Thorsnes  Bjørn IL Kvinner senior 10 km fri
Madsen, Caroline  Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
MALEC, Vedrana  CRO Kvinner senior 10 km fri
McDermott, Cambria  Henning Skilag Kvinner senior 10 km fri
Mikkelsen, Henriette Heitmann  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Mogstad, Ida  Strindheim IL  Kvinner senior 10 km fri
Mogstad, Berit  Strindheim IL  Kvinner senior 10 km fri
Muizhniece, Anda  LAT Kvinner senior 10 km fri
Muizniece, Anda  LAT Kvinner senior 10 km fri
Murud, Thea Krokan  Søre Ål IL Kvinner senior 10 km fri
Myhrvold, Mathilde  Vind IL Kvinner senior 10 km fri
Olsen, Anne Karen  Svea Skilag Kvinner senior 10 km fri
Ous, Amalie Håkonsen  Nes Ski Kvinner senior 10 km fri
Popova, Stefani  Nøtterøy Ski Kvinner senior 10 km fri
Seim, Katrine  Hol IL Kvinner senior 10 km fri
Simpson-Larsen, Karoline  Vargar IL Kvinner senior 10 km fri
Skaarseth, Stine  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Slind, Kari Øyre  Oppdal IL  Kvinner senior 10 km fri
Slind, Silje Øyre  Oppdal IL  Kvinner senior 10 km fri
Svendsen, Anna  Tromsø Skiklubb – Langrenn Kvinner senior 10 km fri
Taylor, Annika  Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Theodorsen, Silje  Kvaløysletta Skilag Kvinner senior 10 km fri
Tsakiri, Maria  GRE Kvinner senior 10 km fri
UREVC, Eva  SLO Kvinner senior 10 km fri
Visnar, Katja  SLO Kvinner senior 10 km fri
Wangensteen, Maren  Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
Weng, Heidi  Bul IL Kvinner senior 10 km fri
Østberg, Ingvild Flugstad  Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Øvrebust, Martine Lorgen  Stordal IL Kvinner senior 10 km fri
  • 15 km skate Hommes
Aadne, Nils Ingar  Andebu IL Menn senior 15 km fri
Aarrestad, Magnus Lian  Sandnes IL Menn senior 15 km fri
Aaslund, Bjørn André  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km fri
Andersen, Edvard Grut  Syril IL Menn senior 15 km fri
Andersen, Peter  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Andersen, Fredrik Ole Oldereid  Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Angelis, Apostolos  GRE Menn senior 15 km fri
Arnesen, Harald Astrup  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km fri
Augdal, Eirik Sverdrup  Ringkollen Skiklubb Menn senior 15 km fri
Aunli, Lars Ove  Strindheim IL  Menn senior 15 km fri
Aurland, Joachim  Kjellmyra IL Menn senior 15 km fri
Austad, Jonas  Henning Skilag Menn senior 15 km fri
Berdal, Tore Bjørseth  Byåsen IL Menn senior 15 km fri
Berg, Stian  Jømna/Heradsbygd Langrenn Menn senior 15 km fri
Bergan, Sivert Halfdan  Larvik Ski Menn senior 15 km fri
Bjerkrheim, Kjetil André  Nesbyen IL Menn senior 15 km fri
Borgersen, Jørgen J  Bækkelagets SK Menn senior 15 km fri
Bruvoll, Ole Jørgen  Lierne IL Menn senior 15 km fri
Bråten, Erik  Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Bu, Torstein  Førde IL Menn senior 15 km fri
Bucher-Johannessen, Thomas  Fossum IF Menn senior 15 km fri
Bye, Eirik  Oppegård IL Menn senior 15 km fri
Byggland, Ånund Lid  Høydalsmo IL Menn senior 15 km fri
Carlyle, Jack  CAN Menn senior 15 km fri
Christiansen, Vetle Sjåstad  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Christoffersen, Stian  Runar, IL Menn senior 15 km fri
Dahl, Svein Halvor  Skarphedin, IL  Menn senior 15 km fri
Dahl, John Kristian  Strindheim IL  Menn senior 15 km fri
Dementiev, Eugeniy  RUS Menn senior 15 km fri
Dyrhaug, Niklas  Tydal IL Menn senior 15 km fri
Dønnestad, Henrik  Gulset IF Menn senior 15 km fri
Einarsson, Snorri  Tromsø Skiklubb – Langrenn Menn senior 15 km fri
Ek, Aleksander Dyrberg  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Menn senior 15 km fri
Elset, Didrik Fjeld  Oseberg Skilag Menn senior 15 km fri
Fikke, Trym Halbjørhus  Hemsedal IL Menn senior 15 km fri
Finne, Eirik  Viking, TIF Menn senior 15 km fri
Fjeld, Øyvind Moen  Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Folkvord, Sindre  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Folkvord, Ingvar  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Foster, Joey  CAN Menn senior 15 km fri
Frorud, Espen Udjus  Skiptvet IL Menn senior 15 km fri
Frorud, Jonas Udjus  Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Gabrielsen, Sjur Obrestad  Sandnes IL Menn senior 15 km fri
Gangsø, Johan  Svea Skilag Menn senior 15 km fri
Gifstad, Thomas  Oppegård IL Menn senior 15 km fri
Gløersen, Anders Nøstdahl  Rustad IL Menn senior 15 km fri
Golberg, Pål  Gol IL Menn senior 15 km fri
Grastveit, Stian  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km fri
Grave, Nils Magnus Bøen  IL Korlevoll – Odda Menn senior 15 km fri
Græsli, Kristian  Hamar Skiklubb Menn senior 15 km fri
Grøtte, Tommy  Trønder-Lyn Idrettslag  Menn senior 15 km fri
Gunnulfsen, Mikael  Ørn, IF Menn senior 15 km fri
Gurigard, Vetle Ravnsborg  Søre Ål IL Menn senior 15 km fri
Haga, Magne  Åsen IL Menn senior 15 km fri
Hammerlund, Sindre Sætre  Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Hamnes, Vegard  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Haugen, John Magnus  Hommelvik IL Menn senior 15 km fri
Hegdal, Vebjørn  Larvik Ski Menn senior 15 km fri
Helgestad, Daniel Myrmæl  Henning Skilag Menn senior 15 km fri
Hetland, Thomas  Helleland IL Menn senior 15 km fri
Hill, Scott James  CAN Menn senior 15 km fri
Hippe, Even Sæteren  Bagn IL Menn senior 15 km fri
Hjelstuen, Håkon  Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Hoel, Johan  Åsen IL Menn senior 15 km fri
Hoelgaard, Stian  Gjesdal IL Menn senior 15 km fri
HOESLI, Corsin  SUI Menn senior 15 km fri
Holen, Espen Honganvik  Magnor UL Menn senior 15 km fri
Holth, Chrisander Skjønberg  Birkebeineren, IF Menn senior 15 km fri
Holund, Hans Christer  Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Hope, Jon Rolf Skamo  Hyen IL Menn senior 15 km fri
Ihlebæk, Harald  Bækkelagets SK Menn senior 15 km fri
Ishikawa, Kentaro  JPN Menn senior 15 km fri
Iversen, Emil  IL Varden Meråker Menn senior 15 km fri
Jackson, Ryan  CAN Menn senior 15 km fri
Jenssen, Jan Thomas  Hommelvik IL Menn senior 15 km fri
Jespersen, Chris  IL Korlevoll – Odda Menn senior 15 km fri
Johaug Jr., Karstein  Gran IL Menn senior 15 km fri
Jones, Kieran  CAN Menn senior 15 km fri
Jorde, Sindre Fjellheim  Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Jorde, Truls Fjellheim  Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Jordheim, Ola  Hemsedal IL Menn senior 15 km fri
KARAMICHAS, Kleanthis  GRE Menn senior 15 km fri
Kim, Magnus  Fossum IF Menn senior 15 km fri
Kjølstad, Johan  Skogn IL Menn senior 15 km fri
Kleivi, Halvor  Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Kristoffersen, Even  Kragerø IF Ski Menn senior 15 km fri
Krogh, Finn Hågen  Tverrelvdalen IL Menn senior 15 km fri
Krüger, Simen Hegstad  Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Kvisle, Erland  Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Kvåle, Gaute  Røldal IL Menn senior 15 km fri
Kyriazis, Dimitrios  GRE Menn senior 15 km fri
Lampic, Janez  SLO – Menn senior 15 km fri
Larsen, Thomas Helland  Fossum IF Menn senior 15 km fri
Leren, Tore  Tolga IL Menn senior 15 km fri
Lie, Sturla  Viking, TIF Menn senior 15 km fri
Lorentsen, Eirik  Henning Skilag Menn senior 15 km fri
Løfald, Gjermund  Rindal IL Menn senior 15 km fri
Løfald, Hallvard  Rindal IL Menn senior 15 km fri
Mathisen, Runar Skaug  Vinje IL Menn senior 15 km fri
Meyer, Herman Martens  Frogner IL Menn senior 15 km fri
Moen, Vebjørn  Tverlandet IL Menn senior 15 km fri
Moholdt, Lars Hol  Rindal IL Menn senior 15 km fri
Moxnes, Einar Flaktveit  Viking, TIF Menn senior 15 km fri
Musgrave, Andrew  Røa IL Menn senior 15 km fri
Mysen, Eirik  Oseberg Skilag Menn senior 15 km fri
NEWELL, Andrew  USA Menn senior 15 km fri
Nilsen, Gjermund  Gran IL Menn senior 15 km fri
Nilsen, Vegard Bjerkreim  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Nilsen, Petter Thuen  Geilo IL Menn senior 15 km fri
Nishida, Jumpu  Heming, IL – Ski Menn senior 15 km fri
Northug, Tomas  Strindheim IL  Menn senior 15 km fri
Northug jr, Petter  Strindheim IL  Menn senior 15 km fri
Nyeng, Emil  Ringebu/Fåvang Skiklubb Menn senior 15 km fri
Nygård, Per Kristian  Vestre Spone IF Menn senior 15 km fri
Olsrud, Håkon Grønsveen  Nordbygda/Løten Ski Menn senior 15 km fri
Palm, Sindre Odberg  Spydeberg IL Menn senior 15 km fri
Pasquier, Arnaud du  SUI Menn senior 15 km fri
Paule, Jørgen Dahl  Birkebeineren, IF Menn senior 15 km fri
Pedersen, Morten Eide  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Pettersen, Øystein  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Pollen, Roger Øye  Førde IL Menn senior 15 km fri
Ramstad, Simen Bratberg  Vind IL Menn senior 15 km fri
Rennemo, Anders Tettli  Henning Skilag Menn senior 15 km fri
Rosenvinge, Aksel  Konnerud IL Menn senior 15 km fri
Rundgreen, Mathias  Byaasen Skiklub Menn senior 15 km fri
Røer, Sigurd Lund  Bækkelagets SK Menn senior 15 km fri
Røthe, Sjur  Voss IL Menn senior 15 km fri
Sauge, Andreas Andersen  Mangenfjellet Turlag Menn senior 15 km fri
Shypulin, Anton  RUS Menn senior 15 km fri
Simenc, Miha  SLO Menn senior 15 km fri
Sjøli, Mattis  Halmsås og Omegn Skilag Menn senior 15 km fri
Skinstad, Petter Soleng  Vind IL Menn senior 15 km fri
Slettom, Sjur  Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Staff, Ørjan  Gran IL Menn senior 15 km fri
Stakston, Petter  Søre Ål IL Menn senior 15 km fri
Steien, Aasmund Kjøllmoen  Folldal IF Menn senior 15 km fri
Stenshagen, Mattis  Follebu Skiklubb Menn senior 15 km fri
Stensås, Magnus  Tydal IL Menn senior 15 km fri
Stock, Daniel  Vadsø Skiklubb Menn senior 15 km fri
Sugaren, Oliver  Magnor UL Menn senior 15 km fri
Sundby, Martin Johnsrud  Røa IL Menn senior 15 km fri
Sveen, Simen Andreas  Ring IL Menn senior 15 km fri
Sørensen, Anders  Bækkelagets SK Menn senior 15 km fri
Tefre, Gjøran  Førde IL Menn senior 15 km fri
Thomassen, Amund Hoff  Sauda IL Menn senior 15 km fri
Thoner, Halvor Korbøl  Slåstad IL Menn senior 15 km fri
Thygesen, Torgeir Skare  IL Korlevoll – Odda Menn senior 15 km fri
Thyli, Vetle  Raufoss IL Langrenn Menn senior 15 km fri
Tjelle, Johan  Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Tungesvik, Sindre  Byåsen IL Menn senior 15 km fri
Turtveit, Vebjørn  Voss IL Menn senior 15 km fri
Tønseth, Didrik  Byåsen IL Menn senior 15 km fri
Ulset, Nils Erik  Tingvoll IL Menn senior 15 km fri
Vestli, Torstein  Strandbygda IL Menn senior 15 km fri
Vollan, Erling Pettersen  Høybråten og Stovner IL Menn senior 15 km fri
Wiig, Magnus  Støren Sportsklubb Menn senior 15 km fri
Winker, Christian  GER Menn senior 15 km fri
Østensen, Simen  Fossum IF Menn senior 15 km fri

Dimanche 10 novembre

  • Sprint Skate Dames
Brenden, Anne Marthe  Byåsen IL Kvinner senior sprint fri
Cebasek, Alenka  SLO Kvinner senior sprint fri
Dahl, Ingeborg  Ringkollen Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Djukastein, Hege  Bulken IL Kvinner senior sprint fri
Drabløs, Elise Røer  Bækkelagets SK Kvinner senior sprint fri
Dyrhovd, Margrete Røssum  Krødsherad IL Kvinner senior sprint fri
Eide, Mari  Øystre Slidre IL Kvinner senior sprint fri
EINFALT, Lea  SLO Kvinner senior sprint fri
FABJAN, Vesna  SLO Kvinner senior sprint fri
Falla, Maiken Caspersen  Gjerdrum IL – Ski Kvinner senior sprint fri
Fenne, Hilde  Bjørgum IL Kvinner senior sprint fri
Fornes, Trude Nonstad  Ranheim Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Fraser, Madison  CAN Kvinner senior sprint fri
Gangsø, Marie Renée Sørum  Svea Skilag Kvinner senior sprint fri
Gjeitnes, Kari Vikhagen  Henning Skilag Kvinner senior sprint fri
Gleditsch, Marte  Runar, IL Kvinner senior sprint fri
Gussiås, Mari Støen  Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Haga, Ragnhild  Åsen IL Kvinner senior sprint fri
Hagen, Martine Ek  Bul IL Kvinner senior sprint fri
Harsem, Kathrine  IL Varden Meråker Kvinner senior sprint fri
Heimdal, Lovise  Bardu IL Kvinner senior sprint fri
Howden, Isabella  CAN Kvinner senior sprint fri
Håkenstad-Bråten, Marte  Øystre Slidre IL Kvinner senior sprint fri
Jacobsen, Astrid Uhrenholdt  Heming, IL – Ski Kvinner senior sprint fri
Kalvå, Anne Kjersti  Lundamo IL Kvinner senior sprint fri
Karset, Marthe Kristine Hafsahl  Vang Skiløperforening Kvinner senior sprint fri
Kristoffersen, Marthe  IL Varden Meråker Kvinner senior sprint fri
Kristoffersen, Emilie  Alta IF Kvinner senior sprint fri
Lampic, Anamarija  SLO Kvinner senior sprint fri
Lefdal, Bertine Thorsnes  Bjørn IL Kvinner senior sprint fri
Løvlien, Ine  Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Madsen, Caroline  Konnerud IL Kvinner senior sprint fri
MALEC, Vedrana  CRO Kvinner senior sprint fri
Mikkelsen, Henriette Heitmann  Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Muizhniece, Anda  LAT Kvinner senior sprint fri
Murud, Thea Krokan  Søre Ål IL Kvinner senior sprint fri
Nordgården, Sigrid  Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Nordlunde, Marte  Follebu Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Olsen, Amalie Honerud  Mjøndalen IF Kvinner senior sprint fri
Ous, Amalie Håkonsen  Nes Ski Kvinner senior sprint fri
Popova, Stefani  Nøtterøy Ski Kvinner senior sprint fri
Skaarseth, Stine  Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Slind, Silje Øyre  Oppdal IL  Kvinner senior sprint fri
Svendsen, Anna  Tromsø Skiklubb – Langrenn Kvinner senior sprint fri
Taylor, Annika  Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Theodorsen, Silje  Kvaløysletta Skilag Kvinner senior sprint fri
Tjetland, Renate Bergset  Gjesdal IL Kvinner senior sprint fri
UREVC, Eva  SLO Kvinner senior sprint fri
Visnar, Katja  SLO Kvinner senior sprint fri
Wangensteen, Maren  Øystre Slidre IL Kvinner senior sprint fri
Weng, Lotta Udnes  Nes Ski Kvinner senior sprint fri
Weng, Tiril Udnes  Nes Ski Kvinner senior sprint fri
Weng, Heidi  Bul IL Kvinner senior sprint fri
Østberg, Ingvild Flugstad  Gjøvik Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Øvrebust, Martine Lorgen  Stordal IL Kvinner senior sprint fri
  • Sprint Skate Hommes
Aarrestad, Magnus Lian  Sandnes IL Menn senior sprint fri
Aaslund, Bjørn André  Heming, IL – Ski Menn senior sprint fri
Andersen, Edvard Grut  Syril IL Menn senior sprint fri
Andersen, Peter  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Andersen, Bendik Persch  Lyn Ski Menn senior sprint fri
Andresen, Ragnar Bragvin  Njård Menn senior sprint fri
Arnesen, Harald Astrup  Heming, IL – Ski Menn senior sprint fri
Asdøl, Eirik  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Menn senior sprint fri
Augdal, Eirik Sverdrup  Ringkollen Skiklubb Menn senior sprint fri
Aune, Pål Trøan  Steinkjer Skiklubb Menn senior sprint fri
Aunli, Lars Ove  Strindheim IL  Menn senior sprint fri
Aurland, Joachim  Kjellmyra IL Menn senior sprint fri
Bakken, Timo Andre  Konnerud IL Menn senior sprint fri
Bakkene, Eivind  Øystre Slidre IL Menn senior sprint fri
Berg, Stian  Jømna/Heradsbygd Langrenn Menn senior sprint fri
Bergan, Sivert Halfdan  Larvik Ski Menn senior sprint fri
Bjerkrheim, Kjetil André  Nesbyen IL Menn senior sprint fri
Brandsdal, Eirik  Kjelsås IL Menn senior sprint fri
Bu, Torstein  Førde IL Menn senior sprint fri
Byggland, Ånund Lid  Høydalsmo IL Menn senior sprint fri
Byggland, Torgeir Lid  Høydalsmo IL Menn senior sprint fri
Børsheim, Torjus  Ulvik IL Menn senior sprint fri
Carlyle, Jack  CAN Menn senior sprint fri
Dahl, Svein Halvor  Skarphedin, IL  Menn senior sprint fri
Dementiev, Eugeniy  RUS Menn senior sprint fri
Ek, Aleksander Dyrberg  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Menn senior sprint fri
Elset, Didrik Fjeld  Oseberg Skilag Menn senior sprint fri
Falla, Marius Caspersen  Gjerdrum IL – Ski Menn senior sprint fri
Fikke, Trym Halbjørhus  Hemsedal IL Menn senior sprint fri
Finne, Eirik  Viking, TIF Menn senior sprint fri
Folkvord, Sindre  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Folkvord, Ingvar  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Fossli, Sondre Turvoll  Hokksund IL Menn senior sprint fri
Foster, Joey  CAN Menn senior sprint fri
Frorud, Espen Udjus  Skiptvet IL Menn senior sprint fri
Gangsø, Johan  Svea Skilag Menn senior sprint fri
Gløersen, Anders Nøstdahl  Rustad IL Menn senior sprint fri
Golberg, Pål  Gol IL Menn senior sprint fri
Grastveit, Stian  Heming, IL – Ski Menn senior sprint fri
Grave, Nils Magnus Bøen  IL Korlevoll – Odda Menn senior sprint fri
Græsli, Kristian  Hamar Skiklubb Menn senior sprint fri
Gunnulfsen, Mikael  Ørn, IF Menn senior sprint fri
Hammerlund, Sindre Sætre  Asker Skiklubb Menn senior sprint fri
Hattestad, Ola Vigen  Ørje IL Menn senior sprint fri
Hegdal, Vebjørn  Larvik Ski Menn senior sprint fri
Helgestad, Daniel Myrmæl  Henning Skilag Menn senior sprint fri
Hetland, Thomas  Helleland IL Menn senior sprint fri
Hill, Scott James  CAN Menn senior sprint fri
Hippe, Even Sæteren  Bagn IL Menn senior sprint fri
Hjelstuen, Håkon  Lyn Ski Menn senior sprint fri
Hoel, Johan  Åsen IL Menn senior sprint fri
HOESLI, Corsin  SUI Menn senior sprint fri
Hoffsbakken, Erik K  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Holen, Espen Honganvik  Magnor UL Menn senior sprint fri
Holm, Markus Emaus  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Holth, Chrisander Skjønberg  Birkebeineren, IF Menn senior sprint fri
Hope, Jon Rolf Skamo  Hyen IL Menn senior sprint fri
Ihlebæk, Harald  Bækkelagets SK Menn senior sprint fri
Ishikawa, Kentaro  JPN Menn senior sprint fri
Iversen, Emil  IL Varden Meråker Menn senior sprint fri
Jackson, Ryan  CAN Menn senior sprint fri
Johaug Jr., Karstein  Gran IL Menn senior sprint fri
Jones, Kieran  CAN Menn senior sprint fri
Kim, Magnus  Fossum IF Menn senior sprint fri
Kleivi, Halvor  Lyn Ski Menn senior sprint fri
Klæbo, Johannes Høsflot  Byåsen IL Menn senior sprint fri
Krogh, Finn Hågen  Tverrelvdalen IL Menn senior sprint fri
Krüger, Simen Hegstad  Lyn Ski Menn senior sprint fri
Kvisle, Erland  Asker Skiklubb Menn senior sprint fri
Kvåle, Gaute  Røldal IL Menn senior sprint fri
Lampic, Janez  SLO – Menn senior sprint fri
Lanes, Simen  Oseberg Skilag Menn senior sprint fri
Larsen, Thomas Helland  Fossum IF Menn senior sprint fri
Lippert, Jørgen  Trøsken IL Menn senior sprint fri
Lorentsen, Eirik  Henning Skilag Menn senior sprint fri
Løfald, Gjermund  Rindal IL Menn senior sprint fri
Moxnes, Einar Flaktveit  Viking, TIF Menn senior sprint fri
Musgrave, Andrew  Røa IL Menn senior sprint fri
Mysen, Eirik  Oseberg Skilag Menn senior sprint fri
NEWELL, Andrew  USA Menn senior sprint fri
Nilsen, Gjermund  Gran IL Menn senior sprint fri
Nilsen, Vegard Bjerkreim  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Nilsen, Petter Thuen  Geilo IL Menn senior sprint fri
Nishida, Jumpu  Heming, IL – Ski Menn senior sprint fri
Northug, Tomas  Strindheim IL  Menn senior sprint fri
Northug, Even  Strindheim IL  Menn senior sprint fri
Northug jr, Petter  Strindheim IL  Menn senior sprint fri
Nyeng, Emil  Ringebu/Fåvang Skiklubb Menn senior sprint fri
Nyenget, Martin Løwstrøm  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Nygård, Per Kristian  Vestre Spone IF Menn senior sprint fri
Palm, Sindre Odberg  Spydeberg IL Menn senior sprint fri
Pasquier, Arnaud du  SUI Menn senior sprint fri
Paule, Jørgen Dahl  Birkebeineren, IF Menn senior sprint fri
Pedersen, Krister Aaen  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Pollen, Roger Øye  Førde IL Menn senior sprint fri
Rennemo, Anders Tettli  Henning Skilag Menn senior sprint fri
Riseth, Fredrik  Byåsen IL Menn senior sprint fri
Rosenvinge, Aksel  Konnerud IL Menn senior sprint fri
Sauge, Andreas Andersen  Mangenfjellet Turlag Menn senior sprint fri
Simenc, Miha  SLO Menn senior sprint fri
Sjøli, Mattis  Halmsås og Omegn Skilag Menn senior sprint fri
Skar, Sindre Bjørnestad  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Menn senior sprint fri
Stadaas, Kasper  Heming, IL – Ski Menn senior sprint fri
Staff, Ørjan  Gran IL Menn senior sprint fri
Stakston, Petter  Søre Ål IL Menn senior sprint fri
Stenshagen, Mattis  Follebu Skiklubb Menn senior sprint fri
Stock, Daniel  Vadsø Skiklubb Menn senior sprint fri
Sugaren, Oliver  Magnor UL Menn senior sprint fri
Sørensen, Anders  Bækkelagets SK Menn senior sprint fri
Taugbøl, Håvard Solås  Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Tefre, Gjøran  Førde IL Menn senior sprint fri
Thomassen, Amund Hoff  Sauda IL Menn senior sprint fri
Thon, Martin  Skiptvet IL Menn senior sprint fri
Thoner, Halvor Korbøl  Slåstad IL Menn senior sprint fri
Thorstensen, Erik Lippestad  Bærums Verk Hauger Idrettsforening  Menn senior sprint fri
Thygesen, Torgeir Skare  IL Korlevoll – Odda Menn senior sprint fri
Vestli, Torstein  Strandbygda IL Menn senior sprint fri
Wiig, Magnus  Støren Sportsklubb Menn senior sprint fri
Winker, Christian  GER Menn senior sprint fri
Young, Andrew  Bækkelagets SK Menn senior sprint fri

 

Photo : Beitostølen

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.